‘Kişinin ASMA ya da İNCİR AĞACI altını Yaşam Mekanı yapması… Kendi toprağında SULH… SUKUN içinde yaşamasıdır…
‘Kişinin ASMA ya da İNCİR AĞACI altını Yaşam Mekanı yapması… Kendi toprağında SULH… SUKUN içinde yaşamasıdır…
Sepet 0

İşlem Rehberi

İşlem Rehberi

Sepetiniz

Reyonları gezerek ve sayfanın üst kısmındaki arama kutusuna kullanarak sitede yer alan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ürün listeleme sayfalarındaki ve ürün detay sayfalarındaki “Sepete Ekle” butonunu kullanarak ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sepetinize eklediğiniz ürünlere sayfanın sağ üstündeki sepet ikonundan ulaşabilirsiniz. Sepetinize ürün ekledikçe sepet ikonunun altındaki tutar güncellenecektir.

Tüm müşterilerimiz sepet pencerenizden “Satın Al” butonuna basarak sipariş verme adımlarına geçebilirsiniz.

Üyelik / Giriş

Giriş yaparken e-posta adresiniz ve önceden belirlediğiniz şifrenizi kullanabilirsiniz.

Üye olurken isim, soyisim, il, ilçe, mahalle, e-posta bilgilerinizi girmeniz ve kendinize bir şifre seçmeniz, Üyelik Sözleşmesi, Gizlilik Sözleşmesi ve Ticari İletişim Metninikabul etmeniz yeterlidir. Duyurulardan yararlanabilmek için, sitemizin ana sayfasının sağ alt köşesinde yer alan kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum seçeneğini seçebilirsiniz.

Adres Seçim

Siparişinizi verirken kargo seçeneğini seçerseniz eğer adres bilgilerinizi girmenizi rica ediyoruz.

Faturanız e-mail adresinize gönderilecektir.

Ödeme

Ödeme adımına geldiğinizde, sayfanın sağ tarafında sepetinizi, kargo bilgisini, siparişinizin götürüleceği adresi özet bir tabloda görebilirsiniz. Tüm sipariş süreci boyunca seçimlerinizi geri alabilir, bir önceki adıma dönebilirsiniz.

Ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmenizin ve “Sipariş Ver” butonuna basmanızın ardından siparişiniz gerçekleşir. Başarılı sipariş sayfasında siparişinizin özetini bulabilir, aynı zamanda kayıtlı e-posta adresinize gönderilen sipariş onay mailinden de siparişinize dair bilgilere ulaşabilirsiniz.